Sada originálních kazet (dva kusy) Brother LC1240BKBP2 s černým inkoustem

Sada kazet Brother LC1240BKBP2 s černým inkoustem. Každá černá náplň potiskne 600 stran.

1 457,00 Kč včetně DPH

1 204,00 Kč bez DPH

Černá náplň vytiskne 600 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1240BKBP2_main

Klíčové vlastnosti

  • Černá náplň vytiskne 600 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Kupte si originální sadu náplní Brother LC1240BKBP2 a ušetřete. Tyto náplně byly vyvinuty s důrazem na tisk dokumentů v nejvyšší kvalitě. Jejich používáním chráníte svou tiskárnu před možným dlouhodobým poškozením, způsobeným neznačkovými produkty.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Pokud chcete, aby vaše tiskárna Brother tiskla opravdu bezchybně, kupte si sadu inkoustů LC1240BKBP2.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní náplně, pouze originální inkoustová kazeta LC1240BKBP2 je zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Jen používáním náplní Brother zajistíte, že vaše tiskárna bude pracovat optimálním způsobem a že bude zachována platnost záruky.

Objednejte si ještě dnes sadu kazet s černým inkoustem Brother LC1240BKBP2 a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek