Sada originálních inkoustových kazet Brother LC123VALBP

Sada kazet Brother LC123VALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá náplň potiskne 600 stran.

2 048,00 Kč včetně DPH

1 692,00 Kč bez DPH

Vytiskne 600 stran dle posouzení na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplně Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC123VALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 600 stran dle posouzení na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplně Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Tato sada originálních inkoustových kazet Brother LC123VALBP je dokonale kompatibilní s rozsáhlým portfoliem tiskáren Brother. Kazety obsažené v balení vám pomohou omezit náklady na tisk a zároveň se postarají o výtisky ve výjimečné kvalitě. Dopřejte si ostřejší tisk v bohatších barvách, které nevyblednou – ať už tisknete doma, nebo v malé kanceláři.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Když je načase vyměnit v tiskárně inkoust, můžete se bez obav spolehnout na kazetu se žlutým inkoustem Brother LC123VALBP. Máte tak jistotu, že vaše tiskárna bude vždy bez problémů fungovat a vaše výtisky budou dokonale čitelné.

Může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál. Mějte ovšem na paměti, že doplňovací sady a laciné tiskové náplně mohou nejen negativně ovlivnit kvalitu vašich výtisků, ale také dlouhodobě poškodit vaši tiskárnu.

Díky originálním kazetám s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem ze sady LC123VALBP bude vaše tiskárna pracovat tak, jak má. Z dlouhodobého hlediska představují tyto inkousty lepší hodnotu a současně máte pokaždé k dispozici působivě vytištěné dokumenty.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek