Originální sada inkoustových kazet Brother LC121VALBP

Sada inkoustových kazet - černá, azurová, purpurová a žlutá Brother LC121VALBP. Kapacita každé kazety je 300 stran. 

1 447,00 Kč včetně DPH

1 196,00 Kč bez DPH

Každá kazeta této sady má kapacitu 300 stran podle ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazety Brother

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC121VALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Každá kazeta této sady má kapacitu 300 stran podle ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazety Brother
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Zvolte sadu inkoustových kazet LC121VALBP, který vám umožní pohodlnější a cenově dostupnější výměnu všech originálních tiskových kazet Brother ve vaší domácí nebo kancelářskou tiskárnu. Čtyři kazety obsažené v této sadě byly navrženy pro dosažení co nejlepších výtisků z vaší tiskárny.

Více o tomto produktu ...

Dostupné v samostatných barvách:

Když je potřeba nahradit inkoust ve vaší tiskárně, můžete se spolehnout na sadu Brother LC121VALBP. Zajistíte, že vaše tiskárna bude v perfektním stavu a vaše výtisky zůstanou dokonale barevné a jasné. I když může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál, mějte na paměti, že levné tiskové kazety a náplně do kazet mohou nejen ovlivnit kvalitu vašich výtisků, ale způsobit i dlouhodobé poškození tiskárny se ztrátou záruky.

Sada kazet LC121VALBP obsahuje inkoustové kazety Brother LC121BK - černá, LC121C - azurová, LC121M - purpurová a LC121Y - žlutá. Je navržená pro zajištění plné funkčnosti vašeho zařízení v dlouhodobém výhledu, se stále působivými výsledky tisků a s nejlepším poměrem cena / výkon.

Kreativní cetrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek