Originální balení dvou černých inkoustových kazet Brother LC1100BKBP2

Brother LC1100BKBP2 2 černé inkoustové kazety. Kapacita každé černé kazety je 450 stran.

1 212,00 Kč včetně DPH

1 002,00 Kč bez DPH

Každá černá kazeta této sady má kapacitu 450 stran podle ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazety Brother

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC1100BKBP2_main

Klíčové vlastnosti

  • Každá černá kazeta této sady má kapacitu 450 stran podle ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazety Brother
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Zakupte balení dvou černých inkoustových kazet LC1100BKBP2, ušetříte peníze na originálních kazetách Brother. Vyvinuto pro stálé zajištění tisku kvalitních dokumentů a ochranu tiskárny před potenciálními dlouhodobými škodami způsobenými použitím neoriginálních produktů.

Více o tomto produktu ...

Dostupné v dalších samostatných barvách:

Zajistěte, aby vaše tiskárna Brother nadále přinášela výjimečné výsledky, které jste očekávali volbou sady dvou inkoustových kazet LC1100BKBP2.

Ačkoli mohou být dostupné levnější alternativy na výměnu jinde online, pouze originální inkoustová kazeta LC1100BK zaručuje, že vaše zařízení bude pracovat tak rychle a efektivně, jak je třeba.

Mějte na paměti, že používání kazet Brother je jediný způsob jak zajistit, aby funkce vaší tiskárny byla stále co nejlepší a jakákoli záruka kterou držíte zůstávala platná.

Objednejte sadu dvou černých inkoustových kazet LC1100BKBP2 společnosti Brother pro dosažení lepšího poměru cena / hodnota.

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek