Sada originálních inkoustových kazet Brother LC1000VALBP s vysokou výtěžností

Sada kazet Brother LC1000VALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Jednotlivé barevné náplně potisknou 400 stran; černá náplň potiskne 500 stran.

Černá kazeta vytiskne 500 stran, ostatní náplně vytisknou jednotlivě rovněž 400 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1000VALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Černá kazeta vytiskne 500 stran, ostatní náplně vytisknou jednotlivě rovněž 400 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Zakupte tuto cenově výhodnou sadu originálních kazet Brother LC1000VALBP a ušetřete. Sada obsahuje náplně LC1000BK, LC1000C, LC1000M a LC1000Y s vysokou výtěžností. Pomocí této sady můžete snadno vyměnit jednotlivé inkousty s menšími výdaji, než kdybyste je koupili samostatně. A zároveň máte jistotu, že vaše tiskárna bude tisknout dokumenty v nejvyšší kvalitě.

Více o tomto produktu ...

Všechny kazety Brother – včetně kazet v této sadě LC1000VALBP – jsou důkladně testovány, aby byla zajištěna jejich maximální spolehlivost.

Tato cenově výhodná sada obsahuje čtyři náplně s vysokou výtěžností, které vydrží déle než standardní náplně – a zároveň samozřejmě nabízejí stejnou vynikající kvalitu.

I když jsou levné, neznačkové doplňovací sady široce dostupné, nejsou s vaší tiskárnou Brother kompatibilní. Při jejich použití se mohou vyskytnout problémy s kvalitou tisku i s činností tiskárny – a vyřešení těchto problémů může být někdy nákladné.

Díky originálním kazetám LC1000 s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem s vysokou výtěžností bude vaše tiskárna pracovat tak, jak má. Z dlouhodobého hlediska představují tyto inkousty lepší hodnotu a současně máte pokaždé k dispozici působivě vytištěné dokumenty.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek