Výhodné balení s originálním barevným inkoustem Brother BT5000CLVAL

Výhodné balení lahviček Brother BT5000CLVAL s azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Každá barevná inkoustová lahvička vytiskne až 5000 stran.

Barevné lahvičky vytisknou až 5000 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní výhodné originálních inkoustových lahviček Brother BT5000CLVAL

Úspornější než nákup jednotlivých balení, což snižuje náklady na stránku.

Detaily produktu

Detailní záběr krabice s barevnou inkoustovou lahvičkou BT5000CLVAL v multipacku na bílém pozadí

Originální inkoust Brother je přísně testován, aby byla zajištěna vysoká kvalita výsledků, která šetří váš čas a peníze

Použití originálních inkoustových lahviček Brother BT5000CLVAL chrání vaši záruku na tiskárnu

Klíčové vlastnosti

  • Barevné lahvičky vytisknou až 5000 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní výhodné originálních inkoustových lahviček Brother BT5000CLVAL
  • Úspornější než nákup jednotlivých balení, což snižuje náklady na stránku.
  • Originální inkoust Brother je přísně testován, aby byla zajištěna vysoká kvalita výsledků, která šetří váš čas a peníze
  • Použití originálních inkoustových lahviček Brother BT5000CLVAL chrání vaši záruku na tiskárnu

Popis

Hledáte inkoust, který nabízí perfektní výkon při každém tisku? Výhodné balení Brother BT5000CLVAL (včetně lahviček s azurovým, žlutým a purpurovým inkoustem), s vlastnostmi odolnými proti vyblednutí barev zaručuje hladký, spolehlivý a vysoce kvalitní tisk od prvního do posledního výtisku. Naše dokonale vyvážené inkousty zajistí, že vaše tiskárna bude fungovat co nejlépe. 

Společnost Brother zvažuje dopad na životní prostředí v každé fázi životního cyklu našich produktů, čímž snižuje množství odpadu na skládkách. Veškerý náš hardware a spotřební materiál je vyroben tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí. 
 
Originální inkoust Brother BT5000CLVAL

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

 
Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Technologie bohaté na barvy vytváří výtisky profesionální kvality a obsahuje pečlivě vybrané látky, které zabraňují ucpání tiskové hlavy pro plynulejší provoz. Tím je zajištěna spolehlivost a odolnost tiskárny Brother.

Zaručeno pro práci

Zaručená funkčnost

Inkoust Brother je navržen jako celý tiskový systém s ohledem na tisková zařízení Brother tak, aby poskytoval vynikající kvalitu. Originální spotřební materiál Brother představují nejlepší způsob ochrany vaší investice a zajištění optimálního výkonu inkoustové tiskárny Brother.

Testovaný výkon

Testovaný výkon

Inkousty a papíry Brother jsou odolné vůči světlu a ozónu, čímž zajišťují, že dlouhotrvající expozice nezpůsobí, že výtisky časem vyblednou. Získejte skutečně profesionální povrchovou úpravu s originálním inkoustem Brother.

Podpora na vaší straně

Podpora „na vaší straně“

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
Hologram pravosti

Kontrola pravosti

Holografický bezpečnostní štítek naleznete na originálním inkoustu Brother. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla se 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id

 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a udržitelnost

Veškerý inkoust Brother je navržen tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologický způsob likvidace značkových produktů Brother po skončení jejich životnosti. 

 
Výhodné balení s více kusy

Výhodná balení zvyšují pohodlí

Ušetřete čas a peníze za inkoust ve výhodném balení. Úspornější a pohodlnější než nákup jednotlivých balení, což snižuje náklady na stránku a zajišťuje, že můžete tisknout bez přerušení.

Zpět na začátek