Co je padělaný spotřební materiál?


Stejně jako ve všech odvětvích průmyslu, kde záleží na kvalitě, jsou inkoustové a tonerové kazety terčem padělatelů. Tyto nekvalitní kazety jsou vyráběny tak, aby vypadaly jako pravé a pro zmatení uživatele jsou nelegálně prodávané pod značkovými názvy.

Ujistěte se, že je vaše kazeta pravá

Nejlepší způsob jak zajistit, že dostanete pravé kvalitní výrobky Brother které potřebujete, je nákup u některého z našich autorizovaných prodejců Brother. Pokud máte obavy, že kazeta Brother může být falešná, nejprve zkontrolujte, zda je na obalu holografický bezpečnostní štítek, nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme, od toho tu jsme.

Kde se prodávají padělané kazety?

Padělané kazety jsou nejčastěji prodávané online. Často se tyto stránky objevují v internetovských vyhledávačích, nabízejících levné nebo zlevněné inkoustové a tonerové kazety Brother. Na svých webových stránkách mohou dokonce používat značku Brother. Padělky můžete také nalézt na populárních aukčních serverech a porovnávacích stránkách.

Jaké problémy mohou padělky způsobit?

Jak můžete očekávat, kvalita padělaných inkoustových a tonerových kazet je velmi špatná. Ve skutečnosti z těchto kazet často dochází k úniku inkoustu nebo toneru, což může způsobit nenapravitelné poškození vašeho přístroje. Padělané kazety mohou také poškodit životní prostředí. Výroba je složitý proces, používající látky, které při neopatrném zacházení mohou být škodlivé. Zatímco Brother chrání planetu našim závazkem k programu Brother Earth a průmyslovým standardům, jako je Blue Angel, padělatelé jsou bezohlední a zcela bez regulace.

Společnost Brother důrazně NEDOPORUČUJE doplňovat již použité originální tonerové/inkoustové kazety Brother. Také důrazně doporučujeme používat pouze originální náhradní tonerové/inkoustové kazety Brother. Použití potenciálně nekompatibilního toneru nebo kazet v přístroji Brother může způsobit poškození přístroje nebo nedostatečnou kvalitu tisku. Naše omezená záruka se nevztahuje na žádný problém způsobený použitím toneru nebo kazet jiných výrobců. Na ochranu své investice a zajištění nejlepšího výkonu přístroje Brother důrazně doporučujeme používat originální spotřební materiál Brother.

Pro ujištění že je váš výrobek pravý, postupujte podle následujících jednoduchých kroků

Zkontrolujte bezpečnostní štítek na balení tonerové, inkoustové nebo fotoválcové jednotky, jak je vysvětleno ve videu výše. Pak přejděte na www.brother.com/id a zkontrolujte, zda hologram odpovídá zobrazenému. Potom můžete zadat identifikační číslo z obalu pro další potvrzení dodavatelské pravosti.

 

Nebo použijte váš chytrý telefon

1. Stáhněte si aplikaci pro čtení kódů data matrix (jen čtečka QR kódů nemusí fungovat správně)

2. Otevřete aplikaci čtečky, naskenujte Data Matrix kód a zadejte ověřovací stránku

3. Automaticky se zkontroluje identifikační číslo

4. Chcete-li pokračovat v ověřování, zkontrolujte, jestli je hologram stejný jako na ověřovací stránce

5. Pokud čtečka kódů nefunguje správně, zadejte údaje ručně na stránce www.brother.com/id