RJ-4250WB robustní 4" mobilní tiskárna

Pro náročné pracovníky, kteří potřebují spolehlivou tiskárnu s tiskem štítků 4", s rozhraním USB a bezdrátovou technologií Bluetooth.

Robustní konstrukce (ochrana proti pádu o délce 2,1 m) se zesílenými částmi a tvarovaným pryžovým pouzdrem konstruovaným pro zlepšení odolnosti (IP54 je určen pro ochranu před prachem a vlhkostí).

Bluetooth, USB a bezdrátové připojení.

Vysoká rychlost tisku až 5 palců.

Detaily produktu

Celkový pohled na tiskárnu RJ-4250WB

K volitelným doplňkům patří: Extra baterie, ramenní popruh, nabíjecí kolébka, další možnosti napájení, nabíječka s jednou baterií.

Rozlišení tisku až 203 dpi.

Inteligentní Li-ion baterie (volitelné) s vysokou životností baterie, která vydrží celou směnu a indikátor stavu.

Klíčové vlastnosti

  • Robustní konstrukce (ochrana proti pádu o délce 2,1 m) se zesílenými částmi a tvarovaným pryžovým pouzdrem konstruovaným pro zlepšení odolnosti (IP54 je určen pro ochranu před prachem a vlhkostí).
  • Bluetooth, USB a bezdrátové připojení.
  • Vysoká rychlost tisku až 5 palců.
  • K volitelným doplňkům patří: Extra baterie, ramenní popruh, nabíjecí kolébka, další možnosti napájení, nabíječka s jednou baterií.
  • Rozlišení tisku až 203 dpi.
  • Inteligentní Li-ion baterie (volitelné) s vysokou životností baterie, která vydrží celou směnu a indikátor stavu.

Popis

RJ-4250WB mobilní tiskárna štítků zvyšuje průmyslový standard inteligentním způsobem správy a nasazování tiskáren. Díky špičkové technologii, výkonnosti, robustnosti a konektivitě se jedná o rychlé řešení pro mobilní tisk.

Uživatelé mohou tisknout štítky, účtenky, potvrzení a další s pohodlným bezdrátovým připojením a rozhraním Bluetooth, které šetří drahocenný čas.

 

Spotřební materiál a příslušenství

Podpora

žena seděla u stolu na notebooku

Ovladače a soubory ke stažení

Stáhněte a nainstalujte si nejnovější ovladače a software pro vaše produkty Brother

Podívejte se na stažení

Více o tomto produktu ...

RJ-4250WB je druhým z našich 4 palcových mobilních tiskáren, které mají Bluetooth a bezdrátové připojení. Zařízení je lehké, odolné, snadno použitelné a nabízí řadu aplikací, včetně tisku účtenek faktury, oznámení nebo pokut, přepravních štítků a další.

Dodává se s funkcemi, které nabízejí vysokou rychlost tisku 5 ips / 127 mm za sekundu a přímou tepelnou technologii, která nevyžaduje inkoust ani toner. Tiskárna je dodávána s certifikátem IP54 (ochrana proti proniknutí prachu a vody ze všech stran). Tiskárna prošla testy o rozměrech 2,1 m a váží pouhých 850 g.

Zpět na začátek