TD-2130NHC

Profesionální přenosná termální tiskárna pro zdravotnictví

Zvýšení bezpečnosti pacienta tiskem přesných informací v místě péče

Automatická detekce a konfigurace instalované velikosti a typu role snižuje chyby tisku

Tisk náramků a štítků ze stejného zařízení

Detaily produktu

Pravý boční pohled na TD2130NHC

Kompletní přenosnost díky volitelným dobíjecím akumulátorům a rozhraním Wi-Fi / Bluetooth

Špičková kvalita a výkon použitím média TrustSense™ od PDC Healthcare

Klíčové vlastnosti

  • Zvýšení bezpečnosti pacienta tiskem přesných informací v místě péče
  • Automatická detekce a konfigurace instalované velikosti a typu role snižuje chyby tisku
  • Tisk náramků a štítků ze stejného zařízení
  • Kompletní přenosnost díky volitelným dobíjecím akumulátorům a rozhraním Wi-Fi / Bluetooth
  • Špičková kvalita a výkon použitím média TrustSense™ od PDC Healthcare

Popis

Rozptylování, přerušení práce a zvýšené pracovní zatížení patří k nejčastějším faktorům spojeným s identifikací a lékařskými chybami.

Poskytováním přesných informací o náramcích a štítcích v místě péče rychle a bez potíží. TD-2130NHC pomůže zvýšit bezpečnost pacienta a snížit pracovní zátěž vašeho zdravotnického personálu.

TD-2130NHC nabízí zdravotnickým organizacím možnost snížit náklady a zdvojnásobit výkon v porovnání s konkurencí díky schopnosti tisknout náramky i štítky z jednoho přístroje.

Široká škála příslušenství, včetně dobíjecích akumulátorů, Wi-Fi a Bluetooth rozhraní, přináší všestrannost přenosného zařízení buď na ručním vozíku, nebo jednoduše připojeného k pracovní stanici.

Stejně jako u ostatních modelů této řady se nepoužívá cívka pro návin tiskového média - jednoduše vložíte roli do přístroje a můžete ihned tisknout. Čidlo média TrustSense ™ znamená, že můžete tisknout různé náramky pacientů a štítky bez speciálního nastavení.

 

Spotřební materiál a příslušenství

Zobrazit více
Zobrazit méně

Podpora

žena seděla u stolu na notebooku

Ovladače a soubory ke stažení

Stáhněte a nainstalujte si nejnovější ovladače a software pro vaše produkty Brother

Podívejte se na stažení

Více o tomto produktu ...

Síla stolního tiskárny v plně přenosném zařízení

V náročném zdravotnickém prostředí je vysoce důležité zkrátit čas strávený správními povinnostmi a zároveň poskytnout více času na péči o pacienta.

TD-2130NHC nabízí výkon, funkce a kapacitu média stolní tiskárny, ale s možností kompletní přenositelností díky malým rozměrům, bezdrátovému připojení a akumulátorové sadě. Tyto vlastnosti přinášejí skutečnou všestrannost při umístění na nemocniční vozíky, se současným zvýšením mobility a efektivity práce personálu ve zdravotnictví.

Jednoduché nastavení jedním dotykem umožňuje rychlou a snadnou instalaci tiskového média, při automatické kalibraci čidla pro ověření rozměru tiskového média a nastavení správné sytosti tisku - eliminace ručního nastavování tisku, bez ohledu na typ média, se kterým pracujete.

Široká nabídka volitelného příslušenství umožňuje rozhodnout jak snížit náklady konfigurací tiskárny pro přesné splnění specifických požadavků s eliminací rizika nadbytečné funkčnosti.

TD-2130NHC používá speciální média TrustSense™ firmy PDC, která byla vyvinuta speciálně pro zdravotnický sektor a jsou k dispozici v široké škále náramků a štítků.

Zpět na začátek