PTP950NW

Profesionální PC tiskárna štítků s možností připojení přes Ethernet nebo Wi-Fi

17 889,00 Kč včetně DPH

14 784,00 Kč bez DPH

Vytvářejte odolné štítky až do šířky 36 mm

Vysoká rychlost a rozlišení tisku

Integrovaná Wi-Fi a Ethernet pro tisk z více zařízení najednou, včetně tabletů a chytrých telefonů

Detaily produktu

PTP950NW_main

Nůž odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku

Štítek lze opatřit obrázkem, čárovým kódem nebo rámečkem

Dávkový tisk více štítků najednou z připojené databáze

Hlavní vlastnosti

  • Vytvářejte odolné štítky až do šířky 36 mm
  • Vysoká rychlost a rozlišení tisku
  • Integrovaná Wi-Fi a Ethernet pro tisk z více zařízení najednou, včetně tabletů a chytrých telefonů
  • Nůž odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku
  • Štítek lze opatřit obrázkem, čárovým kódem nebo rámečkem
  • Dávkový tisk více štítků najednou z připojené databáze

Popis

S touto dokonale vybavenou a rychlou tiskárnou je možné vytvářet vlastní odolné štítky v mnoha barevných kombinacích a šířkách. Štítky je možné navrhovat na vašem PC, Macu, tabletu nebo telefonu a poté tisknout přes USB, Ethernet nebo Wi-Fi. Štítek je možné opatřit čárovým kódem, logem, obrázkem nebo rámečkem. Štítky je také možné tisknout hromadně přímo z databázového souboru. Tiskárna je vybavena pokročilým nožem odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku. Pro kompletní mobilní řešení je volitelně k dispozici nabíjecí bateriová základna.

Spotřební materiál a příslušenství

Zobrazit více
Zobrazit méně

Filtrovat podle

Zobrazit více
Zobrazit méně

Podpora

žena seděla u stolu na notebooku

Ovladače a soubory ke stažení

Stáhněte a nainstalujte si nejnovější ovladače a software pro vaše produkty Brother

Podívejte se na stažení

Dokumentace

Více o tomto produktu ...

Tiskárny štítků  PT-P9000W a PT-P9500NW

Profesionální tiskárna štítků navržena pro jakoukoliv úlohu

S bohatou nabídkou barevných kombinací pásek až do šířky 36 mm, skoro bezokrajovému tisku a vysokou rychlostí / rozlišením je PT-P950NW ideální tiskárnou pro správu zařízení, archivaci dokumentů, označování majetku a vytváření štítků na míru kdykoliv a kdekoliv je potřeba.

USB kabel PT-P900W PT-P950NW

Drátové a bezdrátové připojení včetně Bluetooth

Tato kompaktní stolní tiskárna štítků může být v vašemu PC nebo Macu připojena přes 10/100 Base-TX Ethernet port nebo bezdrátově přes Wi-Fi. Přes volitelný modul Bluetooth je možné snadné spojení s tablety a PC. K dispozici je také standardní možnost připojení přes USB kabel.

Odstřihnuté štítky

Pokročilý nůž odstřihu s funkcí snadného odlepení štítku

S funkcí poloodstřihu můžete vytisknout několik štítků za sebou, které lze snadno jeden po jednom odlepit a dodržet tak správné pořadí.

 Software návrhu štítků pro PT-900W PT-950W

Program pro návrh štítků na PC nebo Macu

PT-P950NW používá pro návrh štítku na platformě Windows a Mac program P-touch Editor. Může se pochlubit funkcemi, které se obvykle nacházejí v drahých aplikacích jako je průmyslový standard 1D a 2D čárových kódů, import log a další grafiky a možnost použití fontů instalovaných ve vašem počítači. Pro rychlý a efektivní tisk více štítků za sebou je tu možnost použít tabulku Microsoft Excel® a nebo soubor .CSV.

Aplikace iPrint&Label s PT-P900W a PT-P950NW

Tisk z chytrých telefonů a tabletů

Štítky můžete vytvářet okamžitě z vašeho telefonu nebo tabletu, aniž byste museli zapínat počítač. Aplikace Brother iPrint&Label vám umožní bezdrátové připojení k PT-P950NW a navržení jednoduchého štítku ze zařízení s iOS nebo Android. Pokud potřebujete rychle popsat kabeláž nebo zařízení, použijte aplikaci Brother Cable Label Tool. Štítky je možné nalepit okolo kabelu, na rozvaděče, skříně, servery a další speciální zařízení.

Tisk štítku s čárovým kódem z PT-P900W a PT-P950NW

Tisk štítků jako součást vašeho řešení

Vývojáři software a aplikací mohou použít různé nástroje (development kits) pro zařízení s Microsoft Windows, iOS a Android a aktivovat tisk štítků přímo z vlastního programu nebo aplikace. Toto dělá z PT-P950NW ideální zařízení pro integraci do různých řešení, kde je potřeba vytvářet odolné štítky.

Dobíjecí akumulátor instalovaný do PT-P900W and PT-P950NW

Tiskněte kdekoliv a kdykoliv je potřeba

Existují situace, kde není možné použít napájecí adaptér, např. na stavbách nebo když je potřeba použít tiskárnu na vozíku. PT-P950NW má k dispozici volitelnou bateriovou základnu na nabíjecí Li-Ion baterie umožňující tisk kdekoliv a kdykoliv je potřeba.

Dotykový panel displeje pro PT-950NW

Tisk štítků bez použití PC

Pomocí volitelného dotykového displeje je možné tiskárnu ovládat bez použití PC, je tak ideální do potravinářského průmyslu, zdravotnictví nebo laboratoře. Navrhněte vlastní štítek a nahrajte ho do požadovaného umístění v zařízení označeného tlačítkem. Po stisknutí tohoto tlačítka se jednoduše vytiskne. Kromě toho můžete do štítku vkládat aktuální a budoucí čas a datum, což je ideální při tisku štítků "spotřebujte do:" nebo "vytištěno dne:".

Trvanlivé a voděodolné štítky Brother P-touch TZe

Laminované štítky P-touch - testováno do extrému

Kazety Brother TZe jsou v nabídce v mnoha šířkách a barvách, včetně speciálních kazet jako např. silně přilnavé, flexibilní (pro nalepení okolo kabelu nebo vytvoření vlaječky) a bezpečnostní. Tyto laminované pásky jsou neuvěřitelně odolné, jsou navrženy a testovány tak, aby vydržely extrémní teploty, sluneční záření, vlhkost a zároveň byly odolné vůči otěru a působení chemikálií.

Zpět na začátek