1. Domů Brother
  2. Kampaňe
  3. Inkbenefit Professional
A3 print icon

Tisk až do A3

Zapomeňte na stísněné tabulky, nevýrazné fotografie a přeplněné dokumenty. Díky možnosti tisku na formát A3 můžete rozšířit, zkvalitnit a prezentovat svou práci bez ztráty detailů. Ať už tisknete velkoformátové dokumenty, nebo malý obrázek, vyberete si z celé řady formátů papíru podle vašich potřeb.

Piggy bank icon

Nízká cena na stránku

držte nízké tiskové náklady s kazetami Brother se super vysokou výtěžností. Kazety InkBenefit Professional s výtěžností až 3 000 stránek pro černý a 1 500 stránek pro barevný tisk zajistí, že budete platit méně za více. S našimi kazetami se super vysokou výtěžností dosáhnete vysoce kvalitního tisku s nižšími náklady.

Multi-coloured pages icon

Super vysoká výtěžnost

Udržte nízké tiskové náklady s kazetami Brother se super vysokou výtěžností. Kazety InkBenefit Professional s výtěžností až 3 000 stránek pro černý a 1 500 stránek pro barevný tisk zajistí, že budete platit méně za více.

Coworkers smiling with Brother printer in the background

Vyvinuto pro podnikání

To je důvod, proč byla nová řada InkBenefit Professional navržena do rozsáhlých podnikových systémů. Přináší rychlost, nízké náklady a profesionální kvalitu tisku. S pokročilou konektivitou a potřebnými funkcemi vyhovuje náročnému pracovnímu prostředí.

Ikona mobilní cloud

Mobilní zařízení a web

Připojení k webu

Přímý tisk z populárních online úložišť bez použití vašeho počítač.


Aplikace Brother Cloud

Nový přístup k aplikacím na bázi cloudu přímo z vašeho zařízení Brother.


Brother iPrint&Scan

Tisk a skenování přímo z vašeho mobilního zařízení.

Ikona klávesnice

Připojení špičkou prstu

Navigace tiskové úlohy a funkce tiskárny bez námahy na 3,7“ barevném LCD dotykovém displeji (platí pro model MFC-J3930DW). Integrované Ethernet a bezdrátové rozhraní umožňují připojit pohodlně všechna vaše zařízení k jednomu přístroji. Tisk ještě nikdy nebyl tak snadný.

Ikona plážového slunečníku

Vždy trvalá kvalita výtisků

Vaše grafy, obrázky a prezentace již nikdy nebudou nudné. Náš nový rychleschnoucí inkoust na bázi pigmentu poskytuje nejvyšší kvalitu tisku s vysokou sytostí černé a věrnosti barev. Výsledné detailní, vysoce kvalitní výtisky jsou voděodolné s barevnou stálostí a garantují odolnost vašich dokumentů ve zkoušce časem.

Ikona stohu papíru

Méně časté doplňování papíru

Vycházíme vstříc požadavkům na vysoké objemy tisků bez neustálého doplňování papírů. Standardní zásobník papíru pojme až 250 listů a deskový podavač až 100 listů. Další zvýšení kapacity papíru přináší spodní zásobník, umožňující přidat dalších 250 listů.

Řada tiskáren InkBenefit

Vyhledat další inkoustové modely s úsporou nákladů?

Prohlédněte si:

 InkBenefit Plus